/ מתאם חשמל מקורי Asus ROG 240W AD240-00E
419.00
מוצר מחשבים וסלולר Asus
קנה ב-KSP
🤍 הוסף למועדפים
מוצרים קשורים
תיק גב גיימרים למחשב נייד Dell GM1720PM עד 17.3 אינץ – צבע שחור
View details
🤍 הוסף למועדפים
תחנת עגינה Gold Touch USB-C DP1.4 MST PD UDS-C-MST – צבע שחור
View details
תחנת עגינה Gold Touch Thunderbolt 4 USB 4 UDS-THN4 – צבע כסוף
מעמד שולחני מתכוונן למחשב נייד בגודל "10-17 מבית Lamicall – צבע כסוף
תיק גב למחשב נייד בגודל 16 אינץ' דגם The Hyperion Ultra מבית Camel Mountain – צבע שחור
תחנת עגינה מקצועית USB-C בעלת 6 חיבורים מבית Verbatim
תיק גב למחשב נייד דגם Bergen מבית Kapten & Son עד 13 אינץ' – צבע כחול
תחנת עגינה 7 ב-1 עם חיבור Acer USB Type-C – כסוף
משטח קירור למחשב נייד Silver Line צבע שחור
מטען קיר Apple 85W MagicSafe 2 עבור מחשבי MacBook Pro with Retina display
עמדת מחשב עמידה / ישיבה מתכווננת דגם UP32 מבית Casiii – צבע שחור
מטען קיר למכשירים בחיבור Lenovo 65W USB Type-C GX21L83771
נרתיק למחשב נייד בגודל 15.6 אינץ' דגם Generic Premium מבית Camel Mountain – צבע שחור
תיק גב למחשב נייד בגודל 15.6 אינץ' דגם Canberra מבית Camel Mountain – צבע שחור
מטען מקורי 65W בחיבור USB TYPE-C למחשבים ניידים של Asus