/ זכרון למחשב Adata XPG LANCER BLADE RGB 1x16GB DDR5 6000MHz CL30 AX5U6000C3016G-SLABRBK
מוצר מחשבים וסלולר Adata
קנה ב-KSP
🤍 הוסף למועדפים
מוצרים קשורים
זיכרון למחשב G.Skill Trident Z5 NEO 2x32GB DDR5 6000Mhz CL30 – שחור
View details
🤍 הוסף למועדפים
זכרון למחשב Adata XPG Lancer Blade Customizable RGB DDR5 U-DIMM 16GB 6000MT / s CL36 – צבע לבן
View details
זכרון למחשב Kingston FURY BEAST RGB 32GB DDR5 5600MHz CL40
זכרון למחשב Kingston FURY BEAST 2x16GB DDR5 5600MHz CL40
זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws M5 RGB 2x16GB DDR5 6000Mhz CL32 – צבע לבן
זכרון למחשב Kingston FURY BEAST RGB 16GB DDR4 3200MHz CL16
זכרון למחשב Adata XPG LANCER BLADE RGB 1x16GB DDR5 6400MHz CL32 AX5U6400C3216G-SLABRWH
זכרון למחשב Adata Premier 32GB DDR5 5600MHz CL46
זיכרון למחשב Corsair Vengeance RGB 2x24GB DDR5 7000MT / s CL40 – צבע אפור
זכרון למחשב Kingston FURY BEAST RGB 64GB DDR5 5600MT / s CL36
זיכרון למחשב G.Skill Flare X5 2x16GB DDR5 6000Mhz CL30 – צבע שחור
זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3600MHz CL18 Kit
זכרון למחשב Kingston FURY BEAST RGB 2x16GB DDR5 6800MT / s CL34 – צבע שחור
זיכרון למחשב G.Skill Value 2x8GB DDR4 2666Mhz CL19 Kit
זכרון למחשב Kingston FURY BEAST RGB 2x32GB DDR5 5200MHz CL40
זכרון למחשב Kingston FURY BEAST RGB 2x16GB DDR4 3200MHz CL16