/ טלוויזיה חכמה LG OLED 55" AI B5 4K 120Hz OLED55B56LA
טלוויזיות מבית LG
קנה ב-KSP
🤍 הוסף למועדפים
מוצרים קשורים
טלויזיה חכמה 75 אינץ' Rowa R85 4K UHD MiniLED 144Hz Smart Google TV